Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megeri-e az arat ez az Asus...

Megeri-e az arat ez az Asus laptop? Ebben az arkategoriaban van ennel jobb?

Figyelt kérdés

[link]


Most kezdett el nagyon elavulni az ot eves packard bell laptopom. Legalabb ennyi idore terveznek egy uj laptoppal. 200-300ert nem szeretnek laptopot venni. Ti megvennetek amit linkeltem? Minden napos hasznalatra meg akar par jatekra...pl Fifa, F1 stb. Ezeket elviszi lazan, nem?



2015. okt. 6. 09:29
 1/10 szántóvető ***** válasza:
ha nem jár hozzá aksi akkor nem éri meg.egyébként is drágának tűnik mert használt.ha neked 200-at nem ér meg egy jobb laptop több garival akkor vedd meg ezt.
2015. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Javaslatot kertem kb ugyanebben az arkategoriaban...nem tudsz ajanlani akkor valamilyet? Amiben meg van a 8gb ram meg 4 magos proci? Meg miert ne jarna hozza aksi?
2015. okt. 6. 11:50
 3/10 szántóvető ***** válasza:

"A gyári csomagban kizárólag a gép, és töltő található meg"-ez az ami óvatosságra int mert ezt nem szokták kihangsúlyozni laptopok esetében.

a másik dolog hogy 2 magos a proci,csak egy mag 2 fizikai szálon fut,értelemszerűen a 2 mag 4 szálon.ez a megoldás jobb teljesítményt nyújt mint a 2 mag 2 szál de gyengébbet mint a 4 mag.

én inkább ezt ajánlom 3 év garival ha a játék is fontos: [link]

oprendszer nincs rajta de ez nem okozhat gondot.

2015. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


És erről mi a véleményed? Ez jobban megérné, mint a "gyárilag felújított"? A processzor melyikben jobb? Láttam van ott összehasonlító táblázat, de ezekhez hülye vagyok.

2015. okt. 6. 16:24
 5/10 szántóvető ***** válasza:
a 940m nem jobb mint a 840m,nem ér ennyi pénzt ez a konfig.950m-hez ragaszkodj ha játékra kell,főleg ha 5 év időtartamban gondolkozol.egyébként a 2 proci között sincs számottevő különbség.
2015. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Es ez a 950m meg 840m mit takarnak, mit jelent? Valamint a 950 es a 840 kozott nagy kulonbseg van? Az a baj az araval meg ha jobban is megerne nekem, hogy nem sajat zsebbol megy ugye, aztan van egy keret.
2015. okt. 7. 07:58
 7/10 szántóvető ***** válasza:

az a videokártya típusa.a 840m is jó fifahoz meg f1-hez,csak nem biztos hogy a 4 év múlva megjelenő részeket el fogja bírni.

de ha nem fontos a játék akkor vedd meg amit először linkeltél.

2015. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] és ez? Ez majdnem ugyanolyan. Annyi, hogy op. rendszer nincs rajta, de az nem is kell, rakok rá magamnak. Amit te mondtál lehet azért kerül 200-ba, hogy van rajta win 8. Tudásban meg kb ugyanott van, nem?
2015. okt. 7. 16:06
 9/10 szántóvető ***** válasza:

gyengébb mint amit én linkeltem,de jobb annál amit te néztél ki eredetileg.akkor inkább ezt vedd meg,ez vadiúj és több garit is kapsz rá.

itt láthatod hogy mit tud a vga:most még viszi a f1-et de sok újabb játékhoz már kevés.tehát vagy ez vagy amit én linkeltem.

[link]

2015. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat es a segitseget! Sokat segitettel! :)
2015. okt. 7. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!