Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri-e az Alienware? "gamer"...

Fbk.gabesz kérdése:

Megéri-e az Alienware? "gamer" notebookok közül?

Figyelt kérdés

Ha van, ha lenne rá keret, megérné-e, ti vennétek-e Alienware-t közel kétszer annyiért, mint a többi gyártó notebookja? Valójában csak az akkus üzemidő jobb, (lényegesen) minden más paraméter gyengébb. Tartósabb lehet? Mit gondoltok?


[link]

[link]


másik kategória:

[link]

[link]

[link]

[link]


(az üzlet lényegtelen, csak így egyszerűbb volt kiválogatni)


Köszi a véleményeket!



2015. okt. 5. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

1) nem csak az akku más. Nem néztem a linkeket, de valószínűleg egy teljesen más kategória az alkatrészek anyagminőségének tekintetében.


2) csak akkor vennèk alienware gépet ha annyi pénzem lenne, hogy ha felmerül hogy akarok-e ilyet, akkor meg sem nézem hogy mennyibe kerül, mert nem számít. Ez nem a szegények játékszere.


Utoljára 1999-ben lett új gépem, ès nagyon megbántam, mert új gépet venni bizony pénzkidobás, főleg ha nincs rá pénz a zsebben. (Bár a választás nem volt olyan rossz, az a gép még mindig működik, épp most gondolkodok azon hogy újratelepítem :)


Egyébként jelenleg 4 db dell masina van itthon, 1 debián ès 3 windows 7 rendszerrel. :)

2015. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Venne a halál alienware gépet... Az csak azoknak jó, akik nem tudnak annyi pénzért milliószor jobb asztalit összerakni... Azért szerintem van pofájuk, hogy ilyen sokat elkérnek egy gépért, csak mert hordozható és "gamer"...
2015. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!