Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Modemet cserélnék, be kell...

Modemet cserélnék, be kell állítanom rajta valamit vagy csak simán csere?

Figyelt kérdés
D-Link DSL-360R cserélném erre D-Link DSL-321B
2010. márc. 14. 22:23
 1/5 czibles ***** válasza:
semmit nem kell állitani, simán csak kicseréled.
2010. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy mégse? Hiba: 678: A távoli számítógép nem válaszolt. Simán kicseréltem és ezt a hibát írja ki.
2010. márc. 15. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Alap beállításban a 321B router mórban működik, vagyis a modem végzi el a kapcsolódást a kiszolgálóhoz, vagyis be kell állítani a felhasználó nevet és jelszót amivel a netre csatlakozol.

Ha ezt eddig a géped végezte ott ki kell kapcsolni.

Vagy ha azt akarod, hogy továbbra is a gép végezze a kapcsolódást akkor a modemet bridge módba kell átkapcsolni. Ez a jobb megoldás ha a modem egy routeren keresztül csatlakozik a belső hálózatra (és több gépre osztod a netet) mert a 321B belső routolása nem működik rendesen.

2010. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát valahogy nem akar összejönni.Ha kicseréltem a modemet majd beállítom bridge módba ahol 2 dolgot tudok beállítani rajta a VPI:8 VCA:35 azaz invitel-es kapcsolatom van. A másik a connection Type itt van a 1483 Bridged IP LLC és a 1483 Bridged IP VC-Mux (itt melyiket kell)? Próbáltam routerral és router nélkül is. Az eredmény 0. Ja és ha routerral kötöm össze akkor a modem-be be sem enged csak a routerba ugyanis ugyana azaz ip számuk.
2010. márc. 15. 18:23
 5/5 A kérdező kommentje:
A régi modemmel megy minden simán.
2010. márc. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!