Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer szett szerintetek?

Drake13 kérdése:

Gamer szett szerintetek?

Figyelt kérdés
PC-hez szeretnék egy gamer szettet összeállítani,ami 3 részből állna össze. (headset,egér,billentyű) Headsetnek nekem ezek jönnek be : [link] vagy [link] . Szerintetek melyik jobb,illetve ha van olyan mikrofonos headset ami maximum 25k azt szívesen meghallgatom. Egérnek őt néztem ki [link] , maximum 13k-ban várom az ajánlásokat. Billentyűzetnek szerintem ő felelne meg a legjobban [link] ,de 15k-ig várom az ötleteket.

2015. szept. 27. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Fejhallgató kinek mi, nekem sokkal jobban bejött az ozone márka, esetleg razer kraken pro.


Egér az rajtad áll, ami jól kézre esik.


Billentyűzetből a középkategória (5-20/25k) az, ami kb a legrosszabb. Ha neked kel la csili-vili világítós, akkor vedd azt, amúgy vagy egy mechanikus, vagy valami egyszerű.

2015. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A headseteknél a 7.1-es Ozone-ra gondolsz?
2015. szept. 27. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, valamelyik blast
2015. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék Jack dugóval rendelkező modelleknek,de köszönöm a válaszodat.
2015. szept. 27. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egeret kivéve kiváló az ízlésed. :)

A középkategóriában nincs jobb füles a Kingston HyperX Cloudnál. Ne hagyd magad rábeszélni az 5.1, 7.1 "térhatású" vackokra, mind parasztvakítás (a legtöbbet próbáltam is).

Sajna az A4Tech kizárólag hulladékot gyárt, ráadásul elég drágán. 13 ezerért már egészen kiváló egereket lehet kapni:

ASUS Strix Claw

CM Storm Alcor

Cougar 300M

Az Ozone Blade-nél nem ismerek jobb billentyűzetet a kategóriájában, nyugodtan megveheted.

2015. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Headsetnél ezek szerint az Asus-t nem tartod jobbnak a Kingstone-nál?
2015. szept. 28. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Hangzásra és minőségérzetre igencsak jó az Orion, de a mikrofonja rettentő zajos és visszhangos. Azt hittem, csak az enyém ilyen, de külföldi tesztekben is ezt emelték ki gyenge pontként. A Kingston valójában egy Takstar hifi füles, amibe egy (jó minőségű) mikrofont építettek. Ennél fogva a közepes és magas hangok hihetetlenül tiszták, viszont a basszus szegényes- az Asusnál pont fordítva. Parasztvakítás alatt azt értettem, hogy a térhatású fejhallgatók is csak sztereók, de van bennük egy processzor, ami kikeveri a virtuális 5.1, 7.1 hangzást. Én a Clouddal a fejemen ugyanolyan tévedhetetlen pontossággal be tudom azonosítani, honnan jön a támadó, mint egy 7.1 fejhallgatóval.
2015. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásodat :) sokat segítettél az ügyemben
2015. szept. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!