Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hama AM 7701 rádiófrekvenciás...

Vulkanjoe kérdése:

Hama AM 7701 rádiófrekvenciás optikai egér nem működik játék közben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Most vettem újan, kaptam hozzá azt a kis USB-s bigyót (asszem reciever a neve), bedugom, műkszik is rendesen, de amint belépek egy játékba, megbolondul, és hol működik, hol nem, tisztára idegbajossá tesz. Nem biztos, de én valami olyasmire gyanakszom, hogy játék közben kikapcsol. Mert ez valami olyan egér, hogy ha nem használom, akkor hogy ne merüljön le az elem, kikapcsol. Na de játékban folyamatosan használom, lövök mint a vadmajom, mégsem lehet használni. Kattintok 5-10-et a gombjaival, akkor beindul, de csak kis ideig, vagy ritkán elég sokáig is működik. De ha véletlenül játék közben felemelem az asztalról az egeret, akkor 100% hogy kikapcsol! Valaki valami ötlet? Egyébként mikor telepítettem az egeret, 4 komponensből csak kettőt rakott fel, valami receiveres dolgot nem talált a Microsoft webhelyen. Drivert meg nem találok hozzá sehol. Még a hama gyártócég weboldalán sem :D PLS help!
2015. szept. 24. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Elektromos interferencia miatt. Vezetéknélküli egeret amúgy sem ajánlatos játékra használni, pont emiatt.
2015. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, ment a zöld kezecske! :)
2015. szept. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!