Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MicroATX helyett ATX-es...

MicroATX helyett ATX-es alaplap?! (sürgőős)

Figyelt kérdés

szóval lecserélném a gépemben a procit, alaplapot, videókarit, és a memóriát...a táp és a ház marad, mert nincs annyi pénzem

mostani alaplapom: MSI PM8M3-V, Méret:mATX, 208 mm x 244 mm

na ehelyett vennék 1 ilyet:

Gigabyte GA-EP41-UD3L, Méret: ATX, 30.5cm x 21.0cm

kérdésem hogy befér-e a házamba?? :O

ugye a régi az négyzet, az új meg téglalap alakú...

és nem tudom hogy be fog-e férni!

de ha én jól értelmeztem, akkor az új az függőlegesen hoszabb, mint a régi, viszont a régi szélesebb! az én házamban függőlegesen még van hely...de itt van 2 kép:

[link]

[link]

előre is köszi


2010. márc. 14. 11:43
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a gépház teljes magassága 44cm, szóval ha nem fér azon gondolkoztam hogy a tápot elvesszük onnan :D és vagy a házon kívülre, vagy a bővítőhelyre lesz beoperálva (:
2010. márc. 14. 12:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak tippelek, de az alaplap rögzítéséhez a csavarok nem más helyen vannak a két típusnál? Tényleg csak tipp...

De amúgy, ha veszel majdnem mindent, akkor hogy-hogy nincs keret egy 5-10 ezres házra?

2010. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát mert 60am van...:D amit veszek az pont 62 kb

nem fér bele 10 a ház +10 a táp...

am erre még nem gondoltam hogy a csavarok máshol vannnak:D

de a házamban az a fémbigyó amire rögzíteni kell az alaplapot az tele van menettel:D szal kb bármilyen jó bele sztem:D

és már találtam am 1 sima mATX-eset :D ami valszeg tökéletese lesz, és olcsóbb 5kval:D

2010. márc. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!