Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Media Marktba kilehet próbálni...

Media Marktba kilehet próbálni valamit ha az dobozban van és nincs kitéve?

Figyelt kérdés
Miskolcon 1db Media Markt-van, az is elég tré. Egeret szeretnék vásárolni, de amelyiket kinéztem, sajnos nincs kitéve oda ahol meglehet fogni. Szóval a kérdésem az lenne, kibontják e nekem a terméket hogy azt megfoghassam?

2015. szept. 23. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az eladót. Ha nincs kirakva, jellemzően ki szokták bontani a dobozt,
2015. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De tré az neked, az auschenban is vannak egerek. Akkor nyiss több media marktot jó kispofám? -.-
2015. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érvelj azzal, hogy ez egy olyan tárgy, ami:

-Elég drága a vakon vásárláshoz,

-Naponta több órát használod, tehát muszáj tudnod, hogy kényelmes-e. Ezt nem nézni vagy hallgatni, hanem fogni kell.

2015. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent, és kibontotta, utána még jót is beszélgettem vele a számítástechnika hardveres dolgairól...:-)
2015. szept. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!