Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A GTA 5 az internetről telepít...

A GTA 5 az internetről telepíti a játékot és regisztrálni is kell?

Figyelt kérdés
Miért nem olyan mint a Vice city Meg mint a San Andreas hogy csak telepítem crackelem ozt kész ?

2015. szept. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy ne tudd csak telepíteni krekkelni és kész.. tudod a fejlesztőknek rengeteg pénzbe és munkába kerül ezt létrehozni ne sajnáld már rá azt a pénzt
2015. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert úgy nincs bevétele. Csak nem gondolod, hogy még segíteni is fog nekünk a lopásban. Töltsd le mondjuk innen [link]
2015. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 sajnos nincs mindenkinek ennyi pénze és ha valami játék nagyon tetszik előbb utóbb úgyis megveszik az emberek
2015. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg vettem eredetibe a GTA 5 -öt boltból már fel is telepítette. Csak most meg internetről kezdte megint töltenni a telepítést és nekem nagyon gyenge a netem 7 órákat ír ki hogy 7 óra míg felrakja.

Most akor nem cd-ről telepíti a fájlokat hanem netről tölt cd segítségével vagy mi van most?

2015. szept. 17. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felraktad cd-ről és most leszedi a frissítéseket/dlc-ket amik kijöttek a játékhoz.
2015. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így már minden világos csak enyit akartam, köszönöm szépen. :)
2015. szept. 17. 17:36
 7/8 Trevor. ***** válasza:

Ha már ez a természetes, hogy telepít és crackel...

GTA5-t megvettem, a 7db lemezről feltelepítettem, Social Club letöltötte a maradék frissítést és már mehet is a GTA Online :)

2015. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3

sajnos ez ilyen.. én is csak keveset vehetek meg viszont amit annyira akarok arra vadászom míg lesz egy leárazás.. viszont a boltba se megyünk oda és emeljük le a pultról az árucikkeket és az autószalonból sem hajtunk ki a legújabb bmw-vel mert nincs rá pénzünk de nagyon akarjuk(legalábbis én nem).. bár lehet azért vagyok ennyire érzékeny mert tudom hogy mennyi energiába és időbe kerül megtanulni programozni és létrehozni valamit amibe mindent beleadunk még ha én csak a felszínt is kapargatom akkor is van ennyi önérzetem..

2015. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!