Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyennek találjátok az...

Milyennek találjátok az alábbi laptopot, jó vétel lenne?

Figyelt kérdés

Érdekelne mi a tapasztaltabb emberek véleménye a Lenovo IdeaPad U330p 59-427181 laptopról, jó vétel lenne?


link: [link]


Elsődleges szempont a szép, kompakt, kicsi méret és súly, hosszú akkumulátoros üzemidő és megbízható és kényelmesen gyors futás, Windows 10-el, internet használathoz és Microsoft Word-os munkákhoz.


Vélemény?



2015. szept. 14. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, a keret 200ezer Forint.
2015. szept. 14. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne ezt vedd!

Mert a procinak és vga-nak az erősségéhez képest sokat elkérnek érte, és ezért nem éri meg!!!


Ezt vedd!


Ezzel nem jársz rosszul az biztos!


[link]


Az op. rendszert bármikor kicserélheted win 10-re!

2015. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, szerintem félreértetted, nem ilyen típusú gépet keresek!


Amit küldtél az egy ún. strandard méretű (15.6") és 2 és fél kilós modell! A mobilitás szempontjából muszáj úgy nevezett ultrabookban gondolkodnom! Otthon, az emeletes házban, munkában és az egyetemen is, lehetőleg töltő nélkül! Fölösleges a dedikált videókártya, a processzor teljesítmény sem elsődleges, mert nem játékhoz kell! Inkább az alacsony fogyasztás lenne a cél, hogy sokat bírjon egy töltéssel!


Amit kérdeztem, a Lenovo azért ilyen drága, mert kis méretű kompakt, az ultrabookoknak mind magasabb az áruk!

2015. szept. 14. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem.


Akkor talán ez lenne a jó választás.


[link]

2015. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És miben lenne jobb? Sajnos én hiányolom belőle az SSD-t.


Amúgy szívesebben vennék Asus-t, szimpatikusabb gyártó! Szebbek a laptopjaik, és úgy hallottam a gyártói garancia is jobb!

2015. szept. 14. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen az Asus is egy kiváló márka.

Ha mindenképpen az Asus-hoz ragaszkodsz:


Asus, ssd-vel, és a te elvárásodnak,célodnak megfelelő, a vga mindenre használható, szövegszerkesztés, world, win 10 gond nélkül megy rajta:


[link]


+adnak hozzá egy 8 gb-s pendrivet!

2015. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mérete és súlya is nagy, i3-as helyett beleférne a költségvetésbe egy i5-ös is, a videókártya sok, integrált is elég lenne...
2015. szept. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!