Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért világít az egerem állandóan?

Mért világít az egerem állandóan?

Figyelt kérdés

1. számítógépegér nem állatra gondoltam:)


Trust GXT 25-ös egerem van.Ha kikapcsolom a gépemet kikapcsol normálisan miden fény dobházon,billentyűn stb....

De az egér alsó részén világít a piros fény.Próbáltam bedugni máshova de ugyan úgy világít.


Most már azt szoktam csinálni h mikor kikapcsolom a gépemet kihúzom az egeret.


Valami megoldást tudtok erre?



2015. szept. 14. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért világít, mert az alaplap a kikapcsolást követően is áram alatt tartja a PS/2, COM vagy USB portokat (nem néztem utána, melyik porton van ez az egér). Az optikai egérben van egy kis kamera, és hogy megfelelően "lásson", megvilágítás szükséges hozzá, ez az a piros fény, amit látsz. Nem minden alaplap támogatja, hogy kikapcsolás után levegye az áramot a portokról, így olvasd el az alaplapod dokumentációját.
2015. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!