Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire R9 280x TOXIC meddig...

Sapphire R9 280x TOXIC meddig melegedhet?

Figyelt kérdés
Csináltam Unigine Valley tesztet és a kártya 80 fokig ment el és már pittyegett így leállítottam, de az egyik venti még akkor sem pörgött fel a háromból, pedig tudom hogy az is működik, ez akkor gondolom hiba, vagy talán tévedek és a 80 fok még nem annyira sok?

2015. szept. 14. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

80 fok még belefér.


Na meg ez tesztprogram,nyúzza a kártyát iszonyatosan,valós játék alatt nem hiszem hogy elérnéd vele a 80 fokot.

2015. szept. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként sokan vallják,hogy nem okos dolog ilyen tesztprogramokkal kínozni a VGA-t ha kell ha nem.


Ha játék alatt stabil,nem melegszik,nem hibázik,nem fagy,akkor minden rendben,nem kell vele foglalkozni.

Én személy szerint ha tuningolok,azt is játék alatt tesztelem,mert ott legyen jó,ne egy 10 perces stressz teszt alatt.

2015. szept. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Processzoroknál is van ilyen: Egy stressz teszt olyan körülmények között kínozhatja a CPU-t, ami semmilyen létező alap felhasználási folyamatnál nem jön elő. Így jobban melegszik, jobban le van terhelve, stb.

Próbálj ki benchmark programot, pl. a Heaven Benchmark-ot, ilyesmi. Nyomasd sokáig, nem baj ha szaggat, vagy lassú, próbáld ki több grafikai beállítás mellett is. Ha ott is felmegy, akkor lehet gond van.

2015. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Intel Burn Test gyári órajelen működő gépeket is úgy fagyaszt ki hogy öröm nézni.
2015. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!