Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem indul a számítógép?

Mért nem indul a számítógép?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm áthozott egy gépet azzal, hogy nem kacsol be gondoltam ohh hát egy tápcsere majd megold mindengondot, de nem így lett. A "nem kapcsol be" kifejezés egy kicsit elnagyolt volt ugyanis egy pillanatra felpörögtek a ventik és elöl a led is világított, de ennél több életjelet nem adott. Tudom ez elég sokrétű hibaforrás. Azért biztos ami biztos kicseréltem a tápot meg raktam bele egy speakert, mert azt hittem nincs benne (de végül is volt csak el volt rejtve az előlapban) elinditva, ekkor még csak tápkábellel csatakoztatva felhördült a gép, viszont furállottam h a speaker nem ad visszajelzést pl h nincs bedugva billentyűzet stb. rákötöttem a monitorom és csak fekete képernyő fogadott. A proci venti pörög, a HDD hallom h felpörög, de ezen kívül semmi. Ja és még egy dolog, utána nem tudom kikapcsolni csak hátul a tápon. Várom az ötleteket, javaslatokat, vagy csak megerősítést, hogy ugrott az alaplap. Köszönöm!

2015. szept. 11. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnézted, hogy a vga nem mozdult e el?

Vagy, vedd ki a ramot, és tedd át a másik slotba.

2015. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ez lenne a gond, mivel akkor csipogna a speaker h nincs benne ram vagy videokari, de azért megpróbálom, köszi.
2015. szept. 11. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!