Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudtok elmondani a vízhűté...

Mit tudtok elmondani a vízhűtésről? Ez kb mennyibe kerülne nekem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
40 körül már vannak szettek. De minek neked vízhűtés? Tuningolni aakrsz vagy csak csendeebb müködést?
2010. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Új gépet akarok és sokat ülök gép előtt halkat is akarok de a videó utómunka miatt tuning is kéne.. Amúgy ez kevesebbet fogyaszt mint egy rendes hűtés ?
2010. márc. 12. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A sima hűtések is max kb 1W-attot fogyasztanak a bordán lévő ventik nem nagyon esznek ennél többet.Nézd meg rajta hány amperes és szorozd be 12-vel :D

megtudod :P

2010. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZ első vagyok. Jóval olcsóbban kijössz ha veszel egy hangtalan proci hűtést, egy VGA hűtést és 2db low noise ház hűtőt. Ez igy kb 10-15 e forintból megvan. De ha mondassz egy konkrét procceszort meg vga-t én mondok neked hozzá szinte hangtalan hűtést.
2010. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy még én sem tudom hogy milyen lesz a procim meg a kártyám.. Valami tuning gépet akarok ami 2 év múlva is megállja a helyét..
2010. márc. 13. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!