Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy GeForce GTX 970-et be...

Ha egy GeForce GTX 970-et be szeretnék rakni egy eddig használtGTX 560 Ti helyére szükséges a rendszerben bármit is módosítanom?

Figyelt kérdés

Esetleg le kell e miatta formáznom a gépet, újrarakni a windowst, vagy az eddigi illesztőprogramokat törölni, helyette másikat? Mindkettő Gigabyte-tól van, és egy CoolerMaster 430 Black Elite házba menne a GTX 970-es...

A válaszotokat előre is köszi!



2015. szept. 9. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Kiveszed.... kicseréled... bekapcsolod...


a) Minden megy fa$zán...


b) Átvált integráltra... ilyenkor, töröld le a videokártya illesztőprogramját, töltsd le a GTX 970-ét, az NVIDIA oldaláról, és rakd fel....

2015. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
Mivel Nvidia mindkettő, ezért driverrel sem kell szórakonzod, csak gép kikapcs és kicseréled.
2015. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Azt honnan fogom tudni ha esetleg "átvált integráltra"? Kiír valamit?
2015. szept. 9. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Én onnan tudom, hogy 1024p-ről (4:3) képarány nem tudom feljebb venni a felbontást.... :D
2015. szept. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát... a helyzet az, hogy 1080p-ről én sem tudom feljebb vinni, de az nem csak videoknál van, pl youtubon? Miért még van annál feljebb is :D ? Hol lehetne azt feljebb állítani? Bocsi a laikus kérdésekért... :/
2015. szept. 10. 18:16
 6/8 Trevor. ***** válasza:

4K, sőt 8K is létezik.

A 4K 4096 x 2160 pixel.

2015. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ezeket adott helyeken hol lehet beállítani?
2015. szept. 10. 18:30
 8/8 Trevor. ***** válasza:
Olyan monitoron, aminek az a natív felbontása (lehet egyedi felbontást beállítani Nvidia vezérlőpultban is, de annak nem sok értelme van).
2015. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!