Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS3 kontroller használat PC-hez?

PS3 kontroller használat PC-hez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha veszek egy PS3 kontrollert (DualShock3) akkor azt ha USB kábellel csatlakoztatom a gépemhez, akkor azt már tudom is használni a játékokhoz? Mármint ha a játékokban átállítom az irányítást kontrollerre akkor egyből olyan az irányítás mint konzolon? És telepít fel magától illesztőprogramot vagy a neten kell keresnem? Miért nem Xbox 360 kontrollert veszek: Sony Xperia M2 telefonommal kompatibilis a PS3 kontroller és van 360 kontrollerem, de az vezetéknélküli :) köszi a válaszokat előre is :) +köszi, hogy időt szántál a kérdésemre

2015. szept. 8. 16:23
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy GTA San Andreas-hoz jó lenne?
2015. szept. 8. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Ps3 szerintem nem, de ebay-en kb. 2000 huf-ért tudsz venni ugy, eredetit 3000-4000-ért
2015. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivan? Eredeti PS3 kontrollert szeretnél használni PC-hez. A kérdés: Működne-e?
2015. szept. 11. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi fele lemaradt. Xbox 360 kontrollerhez vevő
2015. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja oksa értelek, néztem azt is még gondolkozok rajta... azt tudnám telóhoz használni (Xperia M2) átalakítóval? Van USB-MicroUSB átalakítóm.
2015. szept. 11. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nézz körül az xda-n hátha valaki megoldotta. A hardverdepon meg kaphatsz olyat amibe belerakhatod a trlefonod, de működik géppel is
2015. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!:D
2015. szept. 11. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!