Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol vásároljam meg az új gépem?

Hol vásároljam meg az új gépem?

Figyelt kérdés

Pcx

Ipon

Zona computer

Aqua


Mindegyik cég régóta a piacon van ellentétben a computer imperiummal és a radiummal.

Az első kettő az olcsóbb de a szakmai hozzáértésüket nem látom mivel neten történik a rendelés, nem beszéltem velük.

Az aquaba régen jártam illetve mostanában a zóna computernél vagyok sürün látott ember és azt kell mondanom, hogy szerintem értenek hozzá.

A zonában drágábbak az alkatrészek ellenben a gép összerakás+tesztelés ingyenes...



2015. szept. 7. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem PCX! Ha nem baj, leírnád milyen gépet veszel? Csak kíváncsiságból xd PCX-en ott a gépösszerakó...
2015. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PCX és Ipon akkor jó (neten rendelés ugye), ha te magad értesz a gépekhez.
2015. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
PCX, nekem onnan van a gépem és minden rendben ment. Gépet összerakod magadnak.
2015. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egy 200K-s gépet a saját szerencsétlenkedésemre bízni. Egy video kari csere garancia után talán még beleférne de egy komplett gép.. Áhhh.. kizárt!!!
2015. szept. 7. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!