Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a notebookról?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék egy minél kisebb, hordozható notebookot, internetezésre, szövegszerkesztésre, könyvtári munkára, esetleg filmnézésre használnám. A keretem nem túl nagy, 90 ezer forintnál nem nagyon tudok/szeretnék többet rászánni, nem ez lenne a fő gépem, csak tényleg arra kellene, hogy útközben, az egyetemen is dolgozhassak vele. Köszönöm előre is! :)


[link]



2015. szept. 7. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a legalja kategoria. Ha adnak ra 3 ev garit (nem fognak), vedd meg, amugy keruld, mint a leprast.
2015. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húú, tudnád egy kicsit ezt részletezni? Egyáltalán nem értek a számítógépek műszaki paramétereihez. Tudnál esetleg segíteni, h milyet válasszak? köszönöm
2015. szept. 7. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Használtan 30-50ért másra is használható 15'col laptopokat is adnak.


Szerintem a 11' nem felhasználó barát, sem hosszan tartó "munkára" sem filmre sem másra.Egyébként asus és dell párti vagyok. A 4gb ram internetre elég, a quad processzornak semmi jelentősége nincs. A beéppített intel vga lejátsza ugyan a filmeket de 11 colon sosem fogod azon nézni hidd el.

Aka telefonon is tudsz streameket/műsorokat nézni mégsem teszed ugye?


Egyébként szép a színe és 90 alatt van.

Ahogy érzed, én nem tenném.

2015. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék picike, pl. 11,6"-os méretű notebookot, mert elég sok jogszabályt, könyvet cipelek így is magammal az egyetemre, nem bírja el a karom a nehezebb, nagyobb gépeket, táskámba sem fér bele, két táskát cipelni pedig már sok lenne. A rendes itthoni gépem az 15,6"-os, próbáltam azt behordani, de egy két próbálkozás után fel is adtam. Tudom, h a pici gép nem való filmnézésre, de ha úgy alakul, h elutazom, és viszem magammal, akkor egy vonatút közben egy filmmel el tudom ütni az időt, csak ilyesmire gondoltam. Tényleg csak alap munkákra használnám. Csak a műszaki paraméterekkel nagyon bajban vagyok, egyáltalán nem értek hozzá.
2015. szept. 10. 19:52
 5/7 A kérdező kommentje:
A válaszokat egyébként köszönöm! :) Az utolsó válaszolótól kérdezném, h processzort milyet nézzek?
2015. szept. 10. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

A fentieket olvasva és figyelembe véve ez a gép is tökéletes.

proci 8 TDP(watt)-ot eszik, csak a számokat összehasonlítva is nevetséges fogyasztása van. ->hosszú akkumlátor idő.

Szerintem egy 3h használatot bírnia kellene, de azért kérdezz utána az eladótól is.


Amit javasolnék tarts egy próbagépelést vásárlás előtt, hogy a billentyűk mérete és elhelyezkedése is kényelmes-e.

2015. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2015. szept. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!