Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezek passzolnának?

Szerintetek ezek passzolnának?

Figyelt kérdés

Cooler Master Storm Stryker ház + FSP 550W Raider S 550 táp + asrock 960gm-vgs3 fx alaplap.

Szerintetek ez a 3 passzolna egymáshoz? Mármint úgy értem, hogy az alaplap a gépházba jó meg a táp csatlakozója is jó e mindenhez. Hülye válaszokat nem kérek azokhoz most nincs kedvem! Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. szept. 7. 16:21
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
nem tudom menyire hulye valasz de ha alaplapot most veszed nem kellene...
2015. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hülye válasz! :) Én a hülye választ úgy értettem, hogy beszólogatnak meg ilyenek és abból nem kérek! Az alaplapot nem veszem az már megvan csak a gépházat és a tápot szeretném cserélni és mivel már megvan rá minden ezért csak rendelni kellene, csak attól félek, hogy valamelyik nem passzol.
2015. szept. 7. 16:29
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


micro-ATX ott van a listan

vagyis alaplap jo bele amugy


tap is jo lesz bele

2015. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Ment a zöld! :)
2015. szept. 7. 16:32
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Raider bol ha lehet ne az S es valtozatot vedd


modulaeis talan van ezekbol is mar de joval dragaban az S nem a modularitast jelzi hanem a takarekos legyartast, vagyis "kevesebbert tobbet" fizetsz :P

2015. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm! Még szerencsére nem rendeltem meg. :)
2015. szept. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!