Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5-24350M CPU...

Intel Core i5-24350M CPU 2.40GHz Megállja a helyét még ma?

Figyelt kérdés
Egy I5-ös procitól az ember alapból azt várja, hogy gyors és jól teljesít, csak nem akarok belefutni, hogy jónak tűnik, de végső soron semmire nem jó. Egy Laptopot vennék, amiben ez van benne. A laptopot 40 Körül venném,4 GB RAM van benne, ami bővíthető 8-ig, és Geforce GT 520M is benne van. Megéri a pénzét, vagy ne is foglalkozzam ilyen régi Procival. A gép maga kb 3 éves.

2015. szept. 7. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy veszed apámék még a mai napig el vannak egy Intel Pentium P6100-al is, igaz HD fölötti felbontást már nem igen bír, talán ha le lenne töltve magára a laptopra, de ettől függetlenül még mindig gyors (bár a minialkalmazások lehúzzák a bootolást) a korához képest, bár mai szemmel, főleg hogy rászoktam az SSD-re így nem az igazi már, de ha nem romlik el a a régi gép (most szeptemberbe lenne kerek 10 éves) akkor még a Pentium D is megfelelne nekik.
2015. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
simán megéri,jó kis proci az.(én most rendeltem egy új i5 2540m-es cpu-t 17-ért,csak még nem hozta a postás.)persze kérdés hogy mire akarod használni,komolyabb játékokhoz nagyon kevés az 520m.de netezni meg filmet nézni nagyon jó lesz.
2015. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Főleg Filmezéshez, hetezéshez kell. Ami jó lenne, hogy ha játszom Heartstone-al (csak ezzel szoktam), akkor háttérben tudjam kényelmesen futtatni a Youtube összeválogatott zenéimet. Erre már csak ráadás, ha ezek mellet Utorrent is tud dolgozni. Komolyabb játékok nem érdekelnek, egyedül talán a The Witcher 3, de ahhoz meg NASA típusú bivalygép kell, mert csak úgy élvezhető :D
2015. szept. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!