Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen géppel már menő lennék?

Egy ilyen géppel már menő lennék?

2015. szept. 5. 20:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Youtube linkjeid most ma nem nézem meg.
2015. szept. 6. 01:08
 12/13 A kérdező kommentje:

A tizenéves korosztályról még az jutott eszembe, hogy igen is ez lesz az generiáció ahol már szinte mindenki fog érteni a PC-khez és tudja majd értkélni annak teljesítményét. Vagy legalább is tisztában lesz vele és a teljesítményét, nem az árát. Nem csak az árat kell észre venni mindennek. Igaz nem hiába kerűl ennyibe, ugye. De Monaliza is csak annak ér annyit, amennyit aki látja benne az értéket. Ha felfedezte benne valaki az értéket akkor teszteni és kelleni fog neki. Független attól mennyit keres. Ebbe meg megint bele lehetne kötni mister társadalmi, hogy mindenki mászhatna vagy mászhatott VOLNA feljebb a ranglétrán. Mondom én ezt úgy aki a minimál bérnél is kevesebbet keres. JELENLEG :D Szóval csak obijektíven kell hozzá állni mindenhez.

DE A LEGFONTOSABB AZ, HOGY MIVEL EZ SZÁMÍTÁSTECHNIKA, ITT TELJESEN OS FÜGGETLEN EGY ERŐS GÉP KIHASZNÁLHATÓSÁGA.

2015. szept. 6. 01:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit elhamarkodottan ítéltem (és ezért elnézésed is kérem). Nem bántásból írtam egyébként sem.


off:

A minap futottam bele egy "kérésbe" ahol szerette volna a srác, hogy összerakjunk neki egy gépet amin 500fps-el megy a cs. Először normálisan közölték vele, hogy értelmetlen amit kér, hiszen sem kijelző nincs hozzá, sem a szeme nem érzékeli. Erre azt reagálta, hogy:

"a profiknak is pro van és nem gagyi" illetve, hogy ne akarjuk már lebeszélni róla, azért mert nekünk esetleg nem lenne rá pénzünk.

Ezt csak azért írom le, mert elszaporodtak az ilyen "berki utánzatok" és digitális viagrának veszik a gépeket. Elszomorít, hogy ilyen a következő generáció...

A "menő" alapján úgy tűnt te is ilyen vagy. Tévedni nem szégyen, csak tudni kell beismerni! Szóval ne vedd magadra, hisz így nem Neked szólt! :)


on:

Hogy a gépről is szó essen...

Nem mondom, hogy nem lehetne kihasználni (bár tény, hogy nincs infóm, hogy támogatja ezt a linux) de ilyen esetben inkább egy quadro kártyát részesítenék előnyben. (Persze lehet ez is elhamarkodott, az imént említett támogatottság miatt. Majd utána nézek...)

Egyébként a proci az valóban jól jönne (főleg a 12 szál!:))

2015. szept. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!