Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új vga és tápegység. Sokszor...

Új vga és tápegység. Sokszor újraindul a gép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Konfig:

Processzor: Fx 6300, alap hűtővel

Vga: Asus strix r9 380

Táp: Akyga pro 600w

Felbontás: 1366x768

A gépet mindig fújom ventillátorral, hogy ne melegedjen. A processzorhűtő hangos ha nem fújom, de ha igen akkor alig van hangja. Szóval nem tudom túlmelegedés-e. Akkor mi lehet? A vga és a táp nincs egy napja hogy használom.



2015. szept. 4. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Azt a tápod vágd ki az ablakon MOST, mielőtt még felrobban a géped.

Na jó azt nem, de tönkre vághatja.

2015. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért próbál meg mindenki a tápon spórolni? Az egy vacak. Vegyél egy normálisat
2015. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
akárhol vetted azt a tápot küldjed vissza és cseréltasd le valami értelmesre, pl: fsp raider 550W(ráfizetsz ha kell és megéri)
2015. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most vettem, mondtam ismerősömnek, hogy rakjanak bele valamit ami elég a videókártyához. Nem gondoltam hogy valami szart raknak bele.
2015. szept. 4. 22:12
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez elég jó? [link]
2015. szept. 4. 22:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Úh 600W-os Akyga táp. xD Ez olyan mintha a következő GTA-t a city interactive csinálná. xD Vagy annyi értelme van mint egy 64bites 4GB-os GT630-nak. :D
2015. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ilyen szar? :D jobb lett volna ha én intézem. Mindegy majd megpróbálom hogy fizessék vissza a pénzt. Szerintetek visszaadják a pénzem?
2015. szept. 4. 22:27
 8/17 anonim ***** válasza:

Az a GPS- se a legjobb de egy fokkal már jobb.

Az amit írtak vagy Thermaltake Hamburg 530W (templom matricás).

2015. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es regi tapegyseged micsoda?


normalis tapra van szukseg igen de ahogy elnezem hogy te ujbol 600 ast valasztottal ahogy "ok is...

szoval netalan a regi tapod is jo csak nem tudsz rola?


pontos tipust kellene irnod, nem eleg a marka es a Watt mint az Akyga nal :D (ott m'eg a W sem szamit mert mind azert gyartjak mert 'eheznek...)


szoval regi tapod tipuskodja


ezt meg vasaroltasd vissza es nehogy radsozzanak ujbol hasonlo hulladekot, ha naluk nincs jo tap akkor penzt kerd el es rendelj mashonan

2015. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Full HD (1920x1080) monitort nem artana majd beszerezned, 380 is ertelmet veszti ekkora felbontason es a cpu is jobban nyuzva van...
2015. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!