Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szünetmentes táppal USB probléma?

Szünetmentes táppal USB probléma?

Figyelt kérdés

Üdv!

Néhány napja vettem át és helyeztem üzembe a szünetmentes tápegységemet. Típusa: Eaton 5E 850i USB DIN. Az eszköz jól működik, egy dolgot kivéve; hiába kötöm össze usb kábellel a géppel, az nem akarja érzékelni. Ezt több gépen is kipróbáltam. Továbbá mikor boot előtt csatlakoztattam az eszközt, és elindult a gép, egy "usb device over current status detected" hibával kidobott a BIOS, és leállt a gép, és amíg nem távolítom el az eszközt, nem is akar elindulni a számítógép. Mi ilyenkor a teendő? Vagy küldjem vissza a terméket?



2015. szept. 4. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem használtam még ilyet, de amúgy dugd át másik USB portra. Vagy támogatja egyáltalán ezt az alaplap?
2015. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tularam - over current


talan hibas az USB resze a szunetmentesnek de lehet mas hibaja is...

2015. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

De az is lehet hogy hasznalat kozben nem kotheto ossze a geppel vagyis vedd ki es ugy siman dugd usb re


vagyis a szunetmentes sehova nem lesz beduga es ra se lesz semmi dugva csak az usb


gep meg termeszetesen siman konektorban lesz (nem a szunetmentesben)

2015. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azt irja interaktiv


ezekszerint hasznalat kozben kelene hogy elerhesd? es valami program kiirja az allapotat?


mert arra gondoltam en hogy valamit be lehet allitani rajta igy (de nem hasznalat kozben)


hat akkor garancia ...

2015. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem,

vonal-interaktiv

ez a felepitesere vonatkozik


lehet menetkozben is piszkalni ezt az UPS t vagy sem?:D

2015. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, használat közben lehet egy programmal szabályozni, erre jó az usb összekötés. Köszi, gari lesz ebből...
2015. szept. 4. 15:48
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


elvileg lehet, vegulis talan nem egy oskovulet ez igy elvarhato is manapsag hogy mindent realtime ban piszkalhasunk es figyelhessunk


szoval garancia...


szia

2015. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#6 ok :D csak nem lattam addig
2015. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!