Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen típusú memória, és...

Milyen típusú memória, és videokártya kell a gépembe?

Figyelt kérdés

annyi típus van,és nem tudom.

alaplap: DELL OT65F

Windows 7(32 bit)

Pentium(R)Dual-Core CPU E5200 @ 2.50 GHz 2.49 GHz

Ram: 2.00 GB

videokártya: Intel(R)G33/G31 Express Chipset Family


2015. szept. 4. 11:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! itt a városban van egy számtech üzlet,azt írták,hogy vigyem be majd a gépet,és tudnak akkor mutatni fajtákat,mert így ők sem tudják. 15 ezret szánnék rá max.
2015. szept. 4. 14:55
 22/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

15ezret a ram es vga ra is?


uzletben kiprobaljak legalabb es igy biztosra tudni,

ha ramot boltban veszed az 5ezret kb. elvisz


es ujonan 15ezerert sincs jo vga

es a boltosoknak vagy eleve kiscsi a valasztekuk vagy azt adjak el amitol leginkabb megszabadulnanak, ellenben ilyen arban ujonan mind nagyon gyenge ugyis, de igp tol modernebb lesz es persze erosebb is ha kicsit is (ha a legaljabbol adnik 10ert valoszinu onnan :D) igy jobban tudod hasznalni


ha jol latam ezzel a Chipsetel G31 hasznaltak HD7770 t es Dell OP 360 al is hasznaltak modern geforce 600 ast szoval jok lenenek de penz kereted es helyi kisbolt emlitese miatt ez lenyegtelrn szerintem

2015. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
ramot igazából nem akarok venni. mert az jó nekem,játékhoz akarok venni vga-t! persze nem a legújabb csúcs szuper grafikájú játékokat :D fifa 14 még elfutna a gépemen,csak felugrott egy üzenet telepítésnél,hogy a videokártya gyenge hozzá. de majd akarok ram-ot is venni később.
2015. szept. 4. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!