Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok olyan számítógépházat...

Tudtok olyan számítógépházat ami nem egy horribilis összeg, de kompatibilis a vízhűtéssel és ATX méret?

Figyelt kérdés

1 és 2 cellással.


Horribilis összeg alatt arra gondoltam hogy nem egy full extrás cucc, meg lehetőleg nem a súlya miatt drága, mert ezeknek a nehéz házaknak nem vagyok a híve.


Olyan kellene ahol komplikációk nélkül belefér a vízhűtés és a szellőzése is normális (legalábbis ne az a bentragad a levegő típusú ház legyen). Alsótáppal de gondolom ez alap.


2015. szept. 3. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Raijintek Arcadia

Sharkoon VG4

2015. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sharkoon alacsonynak tünik... azaz nekem így kérdéses hogy bemegy-e a hűtőborda+a venti vagy jobb esetben a két sor venti.


Azért ennél lehet drágább :) 25 ezerig kb.

2015. szept. 3. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:

a vízhűtést a tetőre szokás szerelni, nem hátra fele, ahol a videokártyád kimenetei vannak.

[link]

Olyat nem fogsz találni, max kivezetheted belőle.

2015. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom de pl. ami elsőnek linkelve lett ott a Sharkon túl alacsony a másiknál meg ahogy olvasom a visszajelzést pont az a baj hogy a felső helyre két slimventi fért be csak nem hogy egy hűtőborda+2 venti.
2015. szept. 4. 00:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Raijintek Arcadia amit még szertnek, Thermaltake commander ms-i, bár ott néha gond a kábel elvezetése (elvileg kevés hely van neki).
2015. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Thermalteke-es ötlet jól hangzik de most rákerestem és találtam egy Thermaltake Commander G42-t ami elvileg 60 mm-el magasabb is (szóval értelemszerűen jobb lehet) sőt, a felső két ventihely kicsi ki is van dülve felfelé.
2015. szept. 4. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
thermaltakeből is több féle van, azt veszed amelyik neked jobb :D
2015. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos sokszor látom hogy megvesznek ezt azt, de már a vízhűtő nem fér oda, vagy éppen maga a sima hűtő... ilyenbe nem akarok belefutni.


Legyen valami csatlakozó elől, meg lehetőleg szellőzőn is, többi nem érdekel. :) De mivel amit írtam az magasabb olyan 70 mm-el, értelemszerűen szerintem abban ennek egy jelentős része az alaplap és a felső rész között is lehet, ami egyszerűbbé teszi a beszerelését a vízhűtőnek.

2015. szept. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!