Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné-e elcserélni a gépemet...

Megérné-e elcserélni a gépemet egy i5s-re?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI Z97 PC Mate (3 év garancia)

CPU: Pentium G3258 (3 év garancia)

CPU hűtő: Cooler Master T2 Blizzard (2 év garancia)+ Arctic F9 rendszerhűtő rajta (1 év garancia)

RAM: vegyesen: 2db hynix, 2db kingstone, összesen 8GB

VGA: Integrált

HDD: WD Green WD5000AADS (Sata-II, 500 GB, 32 MB Cache) (100/100)

Táp: Corsair VX550W

Ház: Cooler Master Elite 335U (festett fekete)

Monitor: LG FLATRON W2243S (1080p)

Egér: Gigabyte GM-M6880 V2 (2,5 év garancia)

Billentyű: Silverline MM-KB880


A kérdés adott. Megéri-e ezt a konfigot elcserélni/eladni és venni rajta egy iphone 5s-t?



2015. szept. 1. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed hogy mennyivel fogsz többre használni egy mezei telefont.
2015. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A te döntésed, hogy most neked egy sima telefon kell, vagy egy egész konfig.

Én hülye lennék elcserélni.

2015. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy telefon vagy tablet csak kiegészíteni tud egy PC-t, pótolni nem.
2015. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod hogy gép kell-e, vagy teló.

De azért szólok hogy ennek az árából talán épphogy kijön egy használt 5S, az sem biztos.

2015. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én biztos nem tenném. Még akkor sem, ha Androidos telefon lenne a kérdésben. Ugyan azt tudom csak mondani, amit az előttem szóló. Egy telefon nem vált ki egy számítógépet.
2015. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem iPhone6om van és volt pár évig a tiednél valamivel gyengébb laptopom, de ha a kettő között kéne választani mindenkép a laptopot választanám! sokkal hasznosabb és egy telefon nem tudja helyetesíteni

és mielőtt bárki azt hinné, hogy nem: 1000%ban megvagyok elégedve az iPhone6ommal

2015. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert megírni egy önéletrajzot a telefonon :)


Komolyra fordítva: egy túlhypeolt, 1-2 év alatt kulcsot beadó státusszimbólumért cserébe egy garanciális gépet beáldoznál monitorral?

Ember. Ha ennyire szifon kell, vegyél egy 4s-t a media marktban, 60000 ft kártyafüggetlenül.

Üdv, egy iphone user

(ui: lehet, hogy sokaknál nem leszek népszerű, de véleményem és tapasztalatom, hogy a windows sokkal jobb telefont kínál ugyanazon pénzért)

2015. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, a MS tényleg fäsza kis telefonokat gyárt, csak az app store-juk szerintem még nem fejlődte ki magát eléggé. Sok jó app nem jön rá, mert még nem elég elterjedt.
2015. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Nekem WP van de én is ugyan ezt mondom hogy a WP az egy olcso ios. Annyi tényleg a baja hogy az appstore elég szegény.

De ha az lesz amit igérnek a WP10-el akkor már az appokal sem lesz gond.


Egyébként kérdező:

Én tuti hogy nem cserélném el mert nem ér annyit hogy elcseréld meg ebből a gépből ha költesz rá elég brutál gépet is lehet épiteni.

2015. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!