Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kapcsoljam be a billent...

Hogyan kapcsoljam be a billentyűzetet ha még a biosba sem enged belépni? Részletek alább.

Figyelt kérdés

A laptopomban a merevlemez nincs jó állapotban (de még tudom használni) már ezért amikor elindítom a gépet egyből ki írja,hogy merevlemez nincs túl jó állapotban. A prpblémám nem a merevlemezzel van hanem ezzel a figyelmeztető üzenettel.

Azért mert kéri,hogy nyomjam meg a továbbugráshoz az f1 et.

De nem reagál semmilyen billentyűzet leütésre mert ki van kapcsolva a billentyűzet. A biosban át állítottam valamit amikor még működött és most ez miatt használhatatlan a rendszer.


Mit tegyek?

Egy nagyon régi msi laptopról van szó kb olyan 7 éves lehet.


2015. aug. 30. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:

A figyelmeztető üzenet megjelenése előtt van lehetőség 3 gyakori opcióra ezeket a f10,f11 és del gombokkal lehet aktiválni.

Az f11 a boot menü a del pedig a bios beállítások.

De miután megnyomom a del gombot utánna ez a figyelmeztető üzenet ugrik elő itt kell f1 nyomni,higy eltűnjön és előugrik a bios menü.


Szóval azután folytatódik tovább az egész ha f1 tem.

2015. aug. 30. 14:38
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogyan f1 jek ha nem működik a billentyűzeten semmi. Mert totál ki van kapcsolva de remélem ez nem igaz.

Csak van valami billentyű kombináció ami csodát tesz majd. Pls help.

2015. aug. 30. 14:40
 3/3 Elektromann ***** válasza:
Nincs a gépen egy kapcsoló? Bár én nem ismerem a gépet, de már jártam úgy egy laptoppal, hogy véletlenül át kapcsoltam egy kapcsolót a gép oldalán, és nem tudtam használni a billentyűzetet. Esetleg az fn gomb és egy másik gomb nyitja fel, próbáld ki ezeket is ;)
2015. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!