Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a CFG ről mi a véleménye...

Erről a CFG ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hy!

Nemrégiben rendeltem ezt a CFG-t, ami várhatólag 1-2 napon belül meg is érkezik.


CPU: INTEL CORE i5 4570 3.20@3.60GHz 6MB OEM s1150


LAP: ASRock H97 PRO4 (s1150)


SSD: KINGSTON V300 120GB SATA3 SSD [r/w: 450/450 MB/s] (SV300S37A/120G)


TÁP: THERMALTAKE HAMBURG 530W(Max teljesítményen 600W)


RAM: KINGSTON HyperX FURY 8GB [1x8GB] 1600MHz DDR3


Mivel én nem csak a teljesítményre, hanem a látványra is adok egy NZXT H440 házat fog kapni, egy Raijintek Triton vízhűtés társaságában. Továbbá még 2 UV neon fog szerepet kapni a vízhűtés csöveinek megvilágításának érdekében.

Nos mivel én még nem tudtam eldönteni, hogy milyen videokártyát vegyek hozzá tanácsokat kérnék tőletek. Az fontos, hogy BF4, és GTA v ultra grafikára terveznék leginkább, és azért a videokártya is nézzen ki valahogy. Videokártya árban olyan 70.000E Ft.-ig tudok kiadni extrém esetben.

Tudom, hogy kb van 100 vagy 100 oldal tel is tele videokártyákkal, de egyszerűen nem tudok dönteni. Jelenleg egy Asus GeForce GTX 750 áll a rendelkezésemre.

Válaszokat köszönöm!



2015. aug. 30. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi vélemény, mai alapgép. Hogy meddig lesz jó azt nem tudni, mivel mint derült égből a villámcsapás jöhet olyan játék a semmiből aminek kevés lesz. Ez mindig is így volt.
2015. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Ultra grafikás GTA5-öt akarsz, akkor többet kell szánni videokártyára, még egy 4 gigás GTX 960-al is elég vörösben van már a setup-ban lévő állapotjelző.
2015. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah igen.... azt azért hozzátenném, hogy a későbbiekben még egy 8gb-s ram bővítést fog kapni a vas. Viszont ez azért hülyeség.... láttam már olyant, hogy integrált i5-el ment a gta v...
2015. aug. 30. 06:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem ultrán.
2015. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!