Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Skyrim jó játék?

A Skyrim jó játék?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 04:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10: Valószínűtlen, hogy egy MMORPG-s otthagyja a szcénát és átnyergeljen single player RPG-kre. A Skyrim előtt ott volt az Morrowind és az Oblivion, miért nem azokra váltottak át a WoW-osok? És azokat is lehetett moddolni.


Grafika? Az MMORPG-ket soha senki nem a grafika miatt játszotta, a single játékok mindig is látványosabbak voltak. A Skyrim sem túl szép játék, főleg az animációk primitívek.

2015. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem a jó játék fogalma alatt több dolognak is teljesülnie kell,köztük szerepel a multiplatform,a skyrim ezen feltételnek nem felel meg,így a részemről csak egy 0-át adok neki. :)
2015. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Nekem a Skyrim azért felel meg, mert nem töri meg a játék varázsát az alábbi. Komolyan apuskáim, ki tudja élvezni a játékot ha ilyeneket írnak?


- Csm, huuzol?

- Aynád dde mé ütcc?

- Noobb vagy köcsög


Úgy megtöri a varázst mint az állat.

A többi játékos marhaságáról nem is beszélve.

Én sosem szerettem a multit.


A WOW-ban elviselem, de amúgy nem vagyok nagy fanja.

Azt meg, hogy a WOW-osok átmennek Skyrim-ra nem én találtam ki, egy Skyrim-os vicces videóban láttam. Ott volt az, hogy az emberek otthagyták a WOW-ot. És a Skyrim-nak nem rossz a grafikája, moddolva nagyon jó. És azt hiszem lehet Oculus Rift-el is játszani. Ott vannak a realisztikus moddok. És ne mondja már az emberfia, hogy egy gyönyörű csaj nagy mellei nem fontosabbak, mint a cs huuzol, segíccss gecóóó beszólogatós majmok. :))

2015. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#12: A Skyrim multiplatform. PC, Xbox 360 és PS3 verziója is van.
2015. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13: Minden MMORPG-ben az az első dolgom, hogy letiltom a global chatet- pont az általad említett óvodások miatt.

Moddolva minden játéknak szebb a grafikája, én a "gyári" állapotra gondoltam, aminél bizony a Skyrimmel egyidős Witcher 2 vagy Mass Effect 2 is szebb volt.

2015. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

# 14 és a Linuxal mi a helyzet?

és a Mac-el?

na ugye,hogy a multitól rohadt messze van.

2015. okt. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16: Az Androidot és az okosórákat kihagytad... :)

A multiplatform nem azt jelenti, hogy a létező összes hardverre kijött. Az az omniplatform, de játékban aligha létezik ilyen (talán a Tetris...).

A Mac és a Linux mióta döntő szereplő játéktéren? Amúgy Bootcamp vagy Wineskin alatt simán fut almán is, de natív változat tényleg nincs belőle.

Nem lehet túl nagy a játékgyűjteményed, ha az jelenti neked a jó játékot, ami mindenre megjelent. Különben is, ez miért szempont? A Super Mario Galaxy vagy a Starcraft rossz játékok, amiért csak egy platformra jelentek meg?

2015. okt. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%

Ezt annak aki azt mondja, hogy a Skyrim szar.

Lehet hogy szar, bár nekem nem ez véleményem mert nagyon élvezem, főleg sok mod-dal. De ha szar is legalább nem kopasz nig*grekkel kell lövöldözni az utcán. :)

2015. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de a Skyrim igazán azoknak tud bejönni, akik nem szeretik az RPG-ket vagy még csak ismerkednek a stílussal. A Skyrim még játéknak is csak közepes, RPG-nek meg pocsék.
2019. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!