Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS GTX 750ti OC 2gb vagy...

ASUS GTX 750ti OC 2gb vagy Gigabyte GTX 750ti OC 2gb?

Figyelt kérdés

ASUS:

[link]

Gigabyte:

[link]



2015. aug. 28. 21:38
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Asus


ujbol megkerdezted? miert?

2015. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 -Martin- ***** válasza:
Asus...
2015. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Asus-t, mert olcsóbb. Sok különbség nincs köztük.
2015. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Giga, nagyon a ventilátorra jobban hűt ezáltal jobb a tuningpotenciálja!!
2015. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mert minél több véleményt akarok hallani,de normális érvelést még nem hallottam csak a gigabyte mellett.Annyira nem értek a tuningoláshoz,az ASUS állítólag csendesebb,ezért az ASUS felé húz a szívem,meg persze olcsóbb.
2015. aug. 29. 03:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Gigabyte 750 Ti-től a Black Editionom van, ami annyiban különbözik az általad linkelttől hogy nagyobb rajta a gyári OC, és tesztelve volt kiadás előtt.

A kártyának semmi hangja nincs, és a nyári dögmelegben hosszú terhelés alatt maximum 60 fok, alapvetően 55 fok körül jár terhelés alatt. Ami kb. semmi, nagyon jó a hűtő.

A Gigabyte erősen húzható.

Az Asus meg kb. ugyan az mint a Gigabyte. A gyári OC minimálisan több, kb 1-2 %-al mint az általad linkelt Gigabyte, ami gyakorlatban vagy semmit nem jelent, vagy kb 1 FPS-t. Azért ajánljuk az Asus-t, mert olcsóbb, és szinte semmi különbség nincs a két kártya között. Annak is jó a hűtése, a gyorsasága ugyanaz, és még olcsóbb is.

2015. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ASUS mellet döntöttem mert jobb az ára és nagy teljesítmény különbséget nem tapasztalhatok majd.
2015. aug. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!