Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nokia windows telefonokra...

Nokia windows telefonokra lehet telepiteni Androidos app-kat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2015. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, de talán a fejlesztő megirta a nokiára is ugyanazt. Keress rá a nokia appok között.
2015. aug. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A következő Windows Phone rendszerben elméletileg lesz rá lehetőség. De persze az még egyrészt nem jelent meg, másrészt régebbi telefonokra még később fog megjelenni, ha meg fog egyáltalán.


De jelenleg tényleg az a helyzet, amit #1 és #2 írt.

2015. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en egy szlovak nyelvu nokia xl telefonon hallottam hogy olyan windows van benne,ami kepes telepiteni az androidot
2015. aug. 25. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt valami nagy félreértés történik. Arrol tényleg volt szó hogy a windows 10 phone appstore-ra a fejlesztők feltolthetik majd az android vagy IOS applikáciojuk c++ vagy jáva kódolt source-okat és azt az nokiastore konvertálja windows10 phone-ra. De arrol szo sincs hogy a Nokia telefonnal fellépj a Google Play vagy ITunes áruházra és onnan telepíts, hisz a windows phone-nak nincs is android vagy ios device ID-je!
2015. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te érted félre szerintem.

1. Nem állította senki, hogy Google Play-ből vagy Apple AppStore-ból lehet (majd) letölteni.

2. Van egy Project Astoria nevű dolog, ami még fejlesztés alatt áll, és pont az a célja, amit fentebb írtam.


Itt tudsz róla magyarul olvasni pár sort:

[link]

(a végefelé)


De lehet ám a Google-t is használni:

[link]

2015. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!