Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Fx 8320 garanciát veszít...

Amd Fx 8320 garanciát veszít ha overclockolom?

Figyelt kérdés
Ha nem , akkor 4ghz a maximum, vagy mehet az egekig?

2015. aug. 24. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ésszel csinálod, akkor nem. Én még nem is láttam eddig processzort tönkremenni.
2015. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

rajta van a dobozán,hogy 5 ghz.

viszont ezt ésszel kell csinálni,és csak akkor,ha értesz is hozzá.

garit csak akkor veszít,nem megfelelő hozzáértéssel csinálod.

2015. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha bevallod garanciáztatás közben, akkor ugyanis rád tudják húzni a "nem rendeltetésszerű használat" c. kampószöveget. Le kell tagadni, bizonyítani nem tudják úgysem.
2015. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:
Bár normális alaplapban van védelem, ha túlhúzod a procit, leállítja a gépet. Milyen alaplapod és procihűtőd van?
2015. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
75%

8320 al ugy sem fog sikerulni 5ghz et megkozeliteni sem

kb. 4,5ghz nel mar oromtancot lejthetsz ha minden tokeletes, felesleges is vele tovabb szenvedni ha sok lene a penzed nem amd t vennel ha megis amd t szeretnel nem ezt s cpu t vened

kis penzbol meg az van ami lesz

termeszetesen probalgathatod huzni amig csak megy, de amit emlitetek ahoz tap, lap, es ugye m'eg gephaz es cpu huto is szamit

8320 nal meg eselyes hogy "tuning limites" peldanyt fogsz ki, vagyis barmit csinalsz nem fog feljebn sikerulni huznod egy bizonyos pont utan

persze nem lesz ez rossz egy 380 4GB melett is jo szolgalatot tehet, ha meg sokszalas munkadhoz vetted ott megjobban

2015. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat srácok, egyenlőre nincs szükségem overlockra, de akkor ezek szerint majd mehet. Azért vettem Amd-t mert ki akarom próbálni+ igen, néha be tudom pörgetni a 8 magot :D

Hűtő? az egy ilyen fogalmam nincs, nem hiszem h annyira fontos h szereljek mindent szét azért hogy megnézzem :D, 17K volt... csak jóféle :D (valamilyen cooler master amúgy ha minden igaz)

Alaplap pedig: Ahrock 970 Pro3 R2.O


Elvileg működnie kell.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat srácok, innentől meg, nyugodt szívvel nyúlok a bent maradt erőkhöz:)

Mindenkinek zöld pacsi! :D

2015. aug. 25. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!