Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az i5 4460 grafikus magja...

Az i5 4460 grafikus magja mennyire lenne elég arra, hogy az Aion-t normál grafon elvigye?

Figyelt kérdés

Min: NVIDIAŸ 5900 Ultra with 128MB RAM / ATI Radeon™ x700 with 128MB RAM or higher


Max: NVIDIAŸ 6800 with 256MB RAM / ATI Radeon™ x800 with 256MB or higher

Késöbb vennék majd egy komolyabb vga t is.

vagy most érdemesebb várni a skylakere?



2015. aug. 24. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Papíron bőven el kellene vinnie.
2015. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figy , támpontot tudok benne adni, mert nekem úgy alakult most már (6. hete) Intel Core I5 3550 integrált GPU-jával játszom az AION-t, Intel HD graphics 2500.


Ez egy jóval régebbi processzor mint amit a kérdésedben említettél és fut vele. Mondjuk tudom fut és "fut" között van különbség.


650 Mhz GPU órajel, 4 pixelfutószalag, TMU x1, 24 egységesített árnyaló. gyártási technológia 22 nm


Szóló játék esetén south Katalamban 50+ FPS

6 fős csapatban Sauróban 30+ FPS

SWB 24 emebres instában van úgy , hogy 10 FPS, bossnál sokszor 15-18 FPS, ha kikapcsolom az emberek megjelenítését akkor sem nagy megy 25 FPS fölé.

Siege játszhatatlan még az emberek kikapcsolásával is.

Vannak bizonyos szituációk amikor enyhe input lagg észlelhető függetlenül attól, hogy csapatban vagyok vagy szólóban.


Ezt úgy mondom, hogy Grafika beállítva: 1280x720 felbontásban.

Mindegyik grafikai részletesség legalacsonyabbra van véve, mindegyik!!!

Ja és nincs élsimítás, szóval ha nagy monitorod van akkor fájdalmas lesz nagyon.


Mindenesetre a 4460 -as I5 nek sztem sokkal jobb az integrált GPU ja szóval te ettől kb 20% al számíthatsz jobb teljesítményre véleményem szerint.

2015. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi sokat segitél
2015. aug. 25. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!