Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GPU Clock és GPU Memory...

GPU Clock és GPU Memory automatikusan visszaveszi az orajelt Help?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problemam hogy a videokartyam automatikusan atrakja magat power saver modba vagy valami hasonloba. a Core Clock lemegy 135 Mhz-re es a Memory Clock 400-ra.

Alapjaraton 900 kellene legyen es nemtudom hogy miert csinalja ezt. (Windows rakas utan kezdodott a problema, eddig ilyen nem volt)



2015. aug. 19. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor ott valami windows energiagazdálkodás van beállítva ami nem engedi a kártyát rendesen használni.

Vagy az MSI Afterburner-ben nem tuningoltál rajta?

Mert ha túl húzod akkor lecsökkenti az órajelet.

Ha nem húztad akkor próbálj meg egy kicsit húzni rajta hátha akkor felugrik majd.

2015. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na huztam egy kicsitt rajta es matattam a Control Panelba is, most játék alatt felmegy annyira amennyire kell (Witcher 3) de amikor kilépek az orajel visszaesik 400 alá es eddig alapjaraton 900 volt, na mindegy koszontem "Demon".
2015. aug. 19. 21:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem játszol és akkor esik le az nem gond az teljesen normális.

Nekem se megy netezés közben csak 150-200mhz-n és amúgy 1100-on megy játék alatt.

2015. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!