Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fel tudom valahogy törni az...

Fel tudom valahogy törni az imént írt DVD-ket? Ugyanis a hülye Nero nem tette oda az . Avi-t a végükre és lejátszhatatlan. Csak gépen működnek, ha átmásolom őket és odaírom a kiterjesztést .

Figyelt kérdés
Lezárta a DVD-t, remélem azért van megoldás, mert sikerült 5 rosszat írnom ...
2010. márc. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon úgy néz ki, hogy ez az "ÍGY JÁRTÁL" kategória.

még ha talán nem lenne lezárva lehetne buherálni valamit, bár kétlem, de így hogy le van zárva, sajnos új kör lesz, és figyelj oda alaposabban!!!!!!

2010. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát köszi :( nem gondoltam volna, h a kiterjesztést nem írja rá ...
2010. márc. 9. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oka van, ha nem tette oda. SAmúgy az egyszer írható lemezzel akkor sem lehet semmit sem csinálni (max. írni MÉG rá, ha van hely), ha nem lenne lezárva. Adat lemez készítése opcióval írtad ki?
2010. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen
2010. márc. 9. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a Nero volt itt a hülye...
2010. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem. Nekem ilyen esetekben beadja a Tallózás ablakot/gombot, és csak áthúzogatom az avi-kat, megírom, kész.
2010. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háát énsem, sosem volt ilyen problémám... hmm, nem örülök, de akkor kezdhetem előlről :(
2010. márc. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!