Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a videókártya vagy a...

Meghalt a videókártya vagy a driver bugos?

Figyelt kérdés

Felraktam az új Windowst. Pár napja először ezzel kezdte: [link]

(kicsit elcsúszott a kép)

Most ha Windows 10-nél felrakja automatikusan az amd-s drivert, akkor elmegy a kép; Windows 8.1-nél is; illetve megnéztem Windows 7-nél is, ha felrakom manuálisan akár korábbi verziót, ha újraindul Windows betöltése után szintén: black screen.



2015. aug. 16. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meghal a videokártya, annak általában az a tünete hogy elkockásodik szürke alakzatokkal a kép. Szerintem régi windowsra raktad az újat és bekavart.
2015. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Telepítéskor mindig leformáztam illetve töröltem a meglévő partíciókat.


Neten próbáltam utána keresni, azért írtak páran ilyet, hogy új driver után black screen.

Ezért megnéztem azt is, hogy win7-re a videókártya tokjában lévő drivert rakom fel, de ott is újraindítás után tölt a windows, aztán black screen.

(egyébként a kártya: Sapphire Radeon HD 6850 2GB)

2015. aug. 16. 22:55
 3/3 fersk ***** válasza:
Még nincs hozzá (lehet nem is lesz???) 10-es driver. :(
2015. aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!