Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a gépre melyik op rendsze...

Erre a gépre melyik op rendszer lenne jobb?

Figyelt kérdés

Acer Aspire 5310

1.73ghz, 2gb ram. 80GB hdd, intel celeron M 530 proci,

intel media accelerator 950 vga.

Win xp v win7 starter is jó?

(linux és társait ne írjátok köszi) miért?:mert idős ember használja, és nem ért hozzá, csak google keresés és skype a lényeg a gépen.)


2015. aug. 14. 10:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
senkinek nem adtam semmilyen értékelést..én nem fikázom a linuxot. csak már 1000x leírtam h nem az én gépemre lesz ill. laptopomra, hanem egy idős emberére akinek ez nem tetszeni. win7 starter lesz akkor, mert csak netezős lapotop lesz hírek olvasása meg skype üzenetek.
2015. aug. 14. 13:05
 12/14 anonim ***** válasza:
És egy idős ember nem tud használni egy másik operációs rendszert amit ugyanúgy gyorsan meg lehet tanulni? Mindegyik operációs rendszerben ki lehet rakni az asztalra a böngészőt és a skype-ot. És Linuxban és macben is ugyanúgy kell megnyitni az asztalról egy programot mint Windows-ban.
2015. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sőt még egyes disztrók könnyebbek is mint a Windows.Pl nem kell Wifi driver-t telepíteni Ubuntu,Fedora,OpenSUSE alatt.A legtöbb hardware-t jobban kezeli mint a Windows.

OFF:Kérdező,elnézést kérek ha nem te voltál.

2015. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazából a játékról sem kell teljesen lemondani linuxon rengeteg steames játék van
2015. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!