Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lesz más szinű a képernyőm?

Miért lesz más szinű a képernyőm?

Figyelt kérdés
Van amikor kék van amikor rózsaszín. Eddig sikerült megcsinálni ha egy picit elmozdítottam a drótot de most már az sem megy PLEASE HELP

2015. aug. 13. 18:43
 1/5 Szirty ***** válasza:

Megtört a vezeték vagy a csatlakozó megszakadt.

Cseréld ki a kábelt. Ha szerencséd van az a rossz.

Ha nincs, akkor a monitorba vagy a video kártyába épített csatlakozó. Attól függően hogy a "drótot" melyik részén mozgatod, mert azt nem tartottad fontosnak megemlíteni.

2015. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kábelt már lecseréltem és sajnos ugyan olyan mint volt. A kábelt a géphátuljánál mozdítottam el.
2015. aug. 14. 12:18
 3/5 Szirty ***** válasza:

Akkor meg kell nézni hogy a video kártyán (vagy az alaplapon, mert nem tudni alaplapi a video vezérlő vagy külön kártya, mert ezt sem tartottad fontosnak megemlíteni) az alzat forrasztásai nincsenek-e kitörve, megrepedve fellazulva.

Valószínűleg (ha nem érte durva behatás) egy pár újraforrasztással javítható.

2015. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy kártya-e vagy nem. De kösz, majd megnézem
2015. aug. 14. 18:24
 5/5 Szirty ***** válasza:

Egy a lényeg, igen valószínű, hogy érintkezési probléma van.

Nyilván analóg VGA kábelt használsz.

2015. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!