Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kettő közül melyik laptopot...

A kettő közül melyik laptopot érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tanulásra, netezésre, filmnézésre és alkalmanként játékra használnám (pl. lol)

Melyik lenne jobb vétel? Esetleg ebben az árkategóriában tudtok még ajánlani valamit?



2015. aug. 12. 20:34
 1/4 Szirty ***** válasza:
100%
Én nem vennék AMD-s laptopot. AMD-s Acer-t meg főleg nem.
2015. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hali, kb azonos minkettő. Szóval egyikkel sem lőnél mellé szerintem.


Ami a játékot illeti, a határ a csillagos ég, attó függ, hogy milyen játékokra gondolsz. Illetve, hogy Windows-t vagy Linuxot szeretnél-e rá tenni. Ezek nem erős gépek, de nem is rosszak, szóval a legújabb játékokat nem ezen próbálnám ki.


Még szóba jöhet használt laptop, ilyen árban jobb hardverrel kaphatsz, csak figyelj arra, hogy milyen nyelvű a billentyűzete.


Ha tanulásra, kísérletezésre is használnád, akkor szerintem olyat érdemes venni, aminek a processzora támogatja a hardveres virtualizációt. (úgy látom, erre mindkettő képes, de érdemes megkérdezni, utánajárni, az ilyen bolti leírások nem mindig pontosak).

2015. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aspire-t ne. A hűtést mindíg alul méretezik így 1-2 éven belül bga hibás lesz utánna meg nem győzöl szervízbe járni. A vége minden esetben alaplap csere horror áron. A lenovo elmegy az FX 7500 mondható erősnek. Alap feladatokra megfelel és a játékokat a legkisebb grafikán viszi is talán no persze itt nem ilyen gta5 kaliberüekre gondolok hanem pl saints row4-5.
2015. aug. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Sok kritikát hallottam magáról a Lenovo márkáról, pl. sok a hibás termék, a szerviz kritikán aluli stb.

Szóval most lehet erre esik a választás:

[link]

2015. aug. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!