Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám a két monitort...

Leslie Smith kérdése:

Hogyan tudnám a két monitort együtt hasznáni?

Figyelt kérdés

Van egy Full HD Monitor TV-m, HDMI csatlakozóval, valamint egy VGA (D-Sub) csatlakozós TFT monitorom, és ezeket szeretném egyszerre használni.

A videókártya az egy Gigabyte GTX960, tehát van rajta DisplayPort 1.2, HDMI, valamint DVI-I és DVI-D kimenet.


Valamint a másik megközelítés az lenne, hogy az egyik monitort az alaplapba dugnám, a TFT-t és így használnám a CPU integrált videókártyáját (Intel HD Graphics 4600), valamint a másikat a videókártyába, és így menne például valami játék a kártyáról, illetve például böngésző az integráltról, ez megoldható?



2015. aug. 11. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak simán dugd be mindkettőt a videokártyába.

Vegyél egy VGA - DVI átalakítót és úgy kösd össze.

És tuti működni fog.

Az alaplapira nem tudod rákötni az egyik monitort az úgy nem működik.

2015. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az alaplapira nem tudod rákötni az egyik monitort az úgy nem működik."


De, semmi akadálya, én is így használtam, hd4600-ast és egy amd dedikáltat

2015. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor sorry tévedtem.

Én ezt még így nem próbáltam de akkor működik.

Bár ahogy belegondolok miért ne működne xd

szóval sorry :D

2015. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na megjött a gép, kipróbáltam, valóban működik, mostmár az lenne a probléma, hogy a játékok, amit indítok, miért az integrált kártyát ismerik fel?

Valamint, azt hogy tudnám megoldani, hogy ne lépjen ki a játékból, ha a másik monitoron csinálok valamit, tehát fut egy program az egyiken, de atkattintok a másikra, ekkor leteszi a programot kicsibe az elsőn, ezt hogy lehetne kiküszöbölni?

2015. aug. 21. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért lenne úgy egyszerűbb hogy mindkét monitort rákötni a 960-ra és az integráltat letiltani mert akkor csak a 960-at használná.

Egyébként az NVIDIA vezérlőpultban állítsd be "3D beállítások kezelése" fülnél azon belül "Globális Beállítások" és ott válaszd ki a "nagy teljesítményű...."

És így azt fogja használni a játék.


Az meg hogy ha a másik monitort használod és leteszi a játékot azzal nem tudsz mit csinálni van hogy némelyik játékot nem teszi le de van amelyiket igen.

2015. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!