Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kép alja lentebb van pár...

A kép alja lentebb van pár centivel, miért?

Figyelt kérdés

2 napja semmi baja nem volt, aztán újraindítottam a gépet és egyszercsak elvolt csúszva az alja.


A monitor alján nem látszik a start menü és a tálca. Játékot ha megnyitok. el van csúszva az alja vagy 3-4 centit.


Ha 800x600-as felbontásba rakom, akkor tökéletes mind a 4 oldal, de ha 1280x1024-be akkor az alja lentebb van.. Pedig ezelőtt így is jó volt. Mi lehet a gond?


2015. aug. 11. 16:05
 1/2 anonim válasza:

milyen operációs rendszer van fent?Csak laikusként,szerintem driver probléma lehet.Gondolom a monitor 4:3-as alapból,de a windowsnak kellene tudnia nyújtani az 5:4-es képet is 4:3-ra,ha felismeri a monitort.Én először megkeresném az eszközkezelőt->azon belül a monitort és a videokártyát->és mind a kettőre jobb egérgomb->illesztőprogram frissítése->és ott keresés az interneten.Ez után újraindítás,és ha nem megy,akkor keresgélnél,és ha nincs rá válasz,akkor kiírnám ide:D

Remélem ez e helyes megoldás...sok sikert!

2015. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hello! amit írtál mindent megcsináltam és még sokkal többet is. összesen kb 5-7 órát szenvedtem vele. De végül bios resest kellet és semmi baja..-.-
2015. aug. 11. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!