Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek...

Milyen videókártyát vegyek AMD procihoz? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nekem egy 4 magos AMD Athlon processzorom van és ehhez keresek videó kártyát amit ez a proci maximálisan ki tud pörgetni. Az AMD proci és nvidia videókártya el van egymással vagy nem?Nem nagy játékokhoz kellenének pl. TF2

2015. aug. 11. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének el egymással?
2015. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a 4 magos athlon processzor pontosan milyen? Elég nagy szórás van amd-jéknél a cpu kínálatukban...
2015. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pontosan: AMD Athlon 5150 AM1 X4 BOX

Én azt hallottam nem jó AMD mellé nvidia kártya inkább az is AMD-s legyen ez nem így van?

2015. aug. 11. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez ordas butaság. A grafikus kártya teljesen különálló a processzortól, olyat teszel mellé, amilyet szeretnél.

4*1,6 Ghz-es procid van, ez nem túl erős, de ahogy látom, nem is ez a célod. HD 4850, vagy az 5XXX sorozat lenne véleményem szerint a maximum.

2015. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!