Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Radeon R7 260X...

Peety28 kérdése:

Sapphire Radeon R7 260X videókártya hardveres vagy szoftveres hibám van?

Figyelt kérdés
Üdv! Úgy érzem gond van a videó kártyámmal, ezidáig a legnagyobb hibát az okozta, hogy a (tört RELOADED verzió) GTA V-ben az ég és néhány textúra szürkén szétesett, de ezt betudtam a törésnek, nem volt zavaró, amikor igen inkább hagytam a játékot. Ami jobban aggaszt, hogy néhány napja elkezdte azt csinálni, hogy ha végignézek egy youtube videót és kilépek teljes képernyőből (ekkor tapasztalom leggyakrabban), a böngészőmben (Chrome) vízszintesen sávokban szétesnek a pixelek villódzó hatás közepette, ezt csinálja kb. egy percig és utána megy minden tovább. Nincs melege, nem is pörög fel hangosra a kártya. Garanciális hibával visszavihetem erre hivatkozva? Egyáltalán mi lehet a gond? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. aug. 9. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Valószínüleg vram gondok vannak a kártyával, sajnos a 260x egy elég jól sikerült darab lett volna ha nem lenne minden második hibás.
2015. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést, nem tudtam mennyire hibás ez a széria, de jól tudok választani, előtte egy GTX275 volt szintén memóriahibával vérzett el :D
2015. aug. 10. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!