Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom visszavenni a...

Nubet2 kérdése:

Hogy tudom visszavenni a processzorom voltját?

Figyelt kérdés
Biosban nem tudom sajnos...nem támogatja... a processzor egy AMD x 4 955 deneb .Vagy szerintetek ez normális lenne?jelenleg 1416 V-os

2015. aug. 9. 20:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Közben kipróbáltam az állítást is és így 45-46 fokon mozog használat nélkül.
2015. aug. 9. 21:22
 12/13 anonim ***** válasza:

#9 vagyok és bocs, annélkül szóltam, hogy utánnanéztem volna a procinak. A mostaniaknál a 75 fok az még tűrhető full terhelés alatt(játék közben úgysem éri el), de ez a CPU elég érzékeny a hőre, 62 fok a max nála, mondjuk nem is csodálom, 125 Wattot fogyaszt:

[link]


Próbáld ki így, hogy mennyire melegszik full load alatt most és, ha 65 fölé megy, akkor vagy szedd még lentebb a feszültséget, vagy próbáld meg újrapasztázni, rosszabb esetben új hűtőt venni rá.

2015. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
1,2V alatt 44 fokos terhelés nélkül de 1,2 alá nem megy kevés neki a kakaó :-( újraindul.Pasztázva lett kb 1 hónapja még annyi sem , a hűtés pedig egy cooler master t4-es rajta..nem tudom mi lehet a baja..
2015. aug. 9. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!