Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az R7 360 megéri az árát?...

Viraag1 kérdése:

Az R7 360 megéri az árát? Milyen teljesítményre lesz majd képes?

Figyelt kérdés

A processzor órajele (1200Mhz) és a memória órajele (6500Mhz) magasnak tűnik, de maga a kártya eléggé kicsi, ami arra enged következtetni, hogy egy alsó kategóriás kártyáról van szó. De mit lehet kihozni belőle?


Válaszokat előre köszönöm!



2015. aug. 9. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"de maga a kártya eléggé kicsi"

ez elég baromság.

kis f... lehet nagyot alkotni ;)


Na de egyébként r7 360 nem éri meg mert ugyanannyiért van R7 260x 2gb DDR5 ami erősebb nála. Csak r7 260x-be asus-t ne vegyél. Sapphire vagy MSI

2015. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még nem néztem utána az új kártyáknak, de ez egy átnevezett, frissített R7 260. Talán hozhatja a 260X körüli szintet, és frissebb "stepping", újabb driver, kicsit magasabb órajel, illetve valószínűleg kevésbé problémás kártya (mint a 260x). + valamivel kevesebb a fogyasztása, illetve valamivel olcsóbb is.


Szerintem jobb vétel lehet, mint a 260X, bár ez erősen vitatható, mivel tesztek még nincsenek.

2015. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az órajeleket sosem lehet önmagukban nézni. Itt például az 1200Mhz (ez valószínűleg gyárilag jócskán tuningolt példány lehet) 768 számoló egység teljesítményét határozza meg, ami ebben az esetben 1,84TFLOPS teljesítményt jelent. Egy 260X esetében az órajel 1100MHz (nem tuningolt) és itt 896 számoló dolgozik azaz 1,97TFLOPS számítási teljesítményről beszélhetünk. Az R7 360 lényegében egy kissé emelt órajelű sima (X nélküli) 260-as. Én az R7 360 értékét nagyjából 30-32k-ra tartanám mai árfolyamon.
2015. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!