Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi értelme van a 2 monitoros...

Mi értelme van a 2 monitoros megjelenítésre, ha nem bírja a kártya a játékot?

Figyelt kérdés

Sok kártyára rá van írva, hogy 2 monitort támogat meg 4-et, az én volt 270x-es kártyámra 6 volt írva, de mi értelme van ezeknek, ha a kártya nem bír el egy játékot 2-4-6 monitoron? Pl bf3 egy 270x-en még szerintem 2 monitoron el is fut valahogy de annál többen?


Miért támogatják a gyengébb kártyák (45000ft alatt) a sok kijelzőt, ha egy mai játék egyszerűen megakasztja ekkora felbontáson?



2015. aug. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak játékra használják a népek a számítógépet?
2015. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenki játszik a gépen és elbír annyit ha programozásra, videovágásra... használod a gépet.

Meg ha rákötsz 6 monitort nem hiszem hogy mind a 6-on a játékot nézed vagy szétosztod a játékot.

En is a laptopra tudok kötni 2 monitort és elbírja.

2015. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Például még jó lehet régebbi játékokhoz, szimulátorokhoz is, de több monitort ki lehet használni munkára vagy egyéb dolgokra is, hogy minden monitoron más van.
2015. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem használtál kép- vagy videoszerkesztőt, esetleg valami komolyabb fejlesztői környezetet, ugye? :)

G.

2015. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen valakinek nem elég 1 monitor, így inkább vesz 2db ugyanolyant, keskeny kávával és egymás mellé teszi és úgy használja. Vagy kiterjesztett asztal jó több dologhoz egyszerre. Néha nekem is kevés 1 monitor.
2015. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kszk2 ***** válasza:
100%

A több monitor nagyon hasznos videó/audió szerkesztéshez, vagy nagy (Excel) táblázatokhoz.


Nekem azért van 2 monitor mert az egyiken játszok a másikon meg mondjuk nézem megy e a livestream/felvétel

2015. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!