Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a kártyao...

Bojtos Károly 01 kérdése:

Miért nem ismeri fel a kártyaolvasóm a 8 Gb-os SDHC memóriakártyát? (Lehet, hogy kukába kell dobnom a kártyaolvasót? )

Figyelt kérdés

Egy Sárkáy Centerben vásárolt ismeretlen márkájú kínai-s kártyaolvasót használok. És a következő problémám lenne: pár hónappal ezelőtt még jól működött, de egy nap, amikor meg akartam nézni a 8 Gb-os SDHC memóriakártya tartalmát, bedugom a kártyaolvasót a memóriakártyával, a Sajátgépnél F meghajtóként, mint mindig, de ha rákattintok, azt írja ki hogy: "A Hely nem ismerhető fel". Próbáltam egy 512 Mb-os SD memóriakártyával megformázni, de nem sikerült. Ha kiveszem és beteszem a fényképezőgépbe a memóriakártyát, és azt kábellel dugom össze, akkor úgy jó, de módosítja a fájl dátumát áthelyezéskor. Mi a baja lehet a kártyaolvasónak? Lehet, hogy kukába kell dobnom a kártyaolvasót!? Ja, és eleve úgy rakom be, hogy a kártya benne van.


Itt a linkelt kép:

[link]



2015. aug. 8. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbál SD adapterrel az SD olvasóba tenno
2015. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam ki, de egyébként nem micro SDHC kártyát használok.
2015. aug. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!