Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel quad core q8400 vs xeon...

E.X.E (H.U.N) kérdése:

Intel quad core q8400 vs xeon e5430 Meik?

Figyelt kérdés

üdv


nehéz kérdés.! :D melyik procit vegyem meg ha játékra szeretném használni ??

pl:. BF3-BF4 GTA5 stb....

melyik az erősebb játékokra az érdekelne engem, melyik athagya a tobb FPS-t ?


választ előre is köszi.!



2015. aug. 6. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Quad.Xeon szervernek volt jó de már nem...
2015. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalábbis erre a Xeon-ra gondoltam az újak azok jók.(Félreértést el szeretném kerülni...)
2015. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A processzor nem játszik nagyon az fps-számban a lényeg hogy ki tudja hajtaní a Videókártyát, egyépként ezek szerver processzorok nem nagyon felelnek meg a célra. Inkáb az új generációs intel-ek azokból is az pl: I7-5xxxK mert ezeket lehet húzni megfelelő hűtés mellet! Videókártyát pedig szerintem MSI v Gigabyte Nvidia GTX 7xx széria ami sok FPst produkál és jó ÁR/érték arányú de persze ezektnél vannak jobbak is pl GTX TITAN Z stb
2015. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Miért ne felelne meg a célnak egy ilyen?

2015. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel ez nem grafikai és egyéb műveleteket hajt végre, hanem inkább szerver műveleteket nagyobb vezérléseket, az ár nem azt jelenti minnél drégébb annál jobb. Vannk olyan dolgok amikben ezek lekörözhetetlenek de vann olyanok amikben céltalanok.
2015. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!