Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Házhűtő ventilátor, mi lehet...

Házhűtő ventilátor, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
van a gépemben 2 házhűtő venti, hátul egy 92mmes fix 1500as fordulatú, és elöl egy 120as szabályozható. hosszú ideje csak a hátsót használom, mert emlékszem mindig max fordulaton ment az gép indításnál és szoftveresen szabályozgattam mindig le speedfannal, idegesített. viszont most érdekes dolgot tapasztalok, újra használni akarom az elsőt, rádugom, és szerintem minimum fordulaton pöröghet, valamint speedfanban 3 ventit ír, ha rávan dugva ha nincs, tehát olyan mintha nem is látná, 1477, 676, és 805 rpm-eseket amiknek nem lehet változtatni az értékét (pedig emlékszem előtte kézileg állítgattam mindig) tudja valaki mitől és mi lehet ez? hisz nem volt módosítva semmi biosban, nem is értek hozzá azért volt mindig szoftveresen. felcseréltem a fan1-2 csatlakozókat, semmi változás.
2015. aug. 5. 15:10
 1/2 Trevor. ***** válasza:
Ezért nem jó a Speedfan.
2015. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál ajánlani valami más megbízhatót?
2015. aug. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!