Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó és HASZNÁLHATÓ kormányt...

Jó és HASZNÁLHATÓ kormányt tud-e ajánlani valaki?

Figyelt kérdés

A keret 18-25 ezer körül lenne, na most használt is szóba jöhet csak legyen valami jó, mert agyvérzést kapok, hogy sehol se találni normálisat, csak sufnituningosat meg kicsit rossz állapotút vagy gyárilag egy kalap sz*rt.


G25-öt néztem volna, de sajnos csak 2x ennyiért találtam, az pedig nem igen jönne össze.


A válaszokat és ajánlásokat előre is köszi!



2015. aug. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor egy alig használt thrustmaster ferrari challenge szóba se jöhet? 5000 lenne
2015. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd ha kifejted, hogy mennyire jó, mennyit fordul meg ilyen ÉS mások is elmondják a véleményüket majd akkor talán.
2015. aug. 3. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
hát sokat nem tudok kifejteni, pont azért adnám el, mivel nem használom, és nem is használtam csak kb. 2 órát... gőzöm nincs, hogy mit kell nézni egy ilyen kormányon:D
2015. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha megadod a szempontokat, holnap megnézem, és leírok mindent
2015. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké semmi, felejtős minden, várok kicsit elpasszolok pár dolgot itthonról ami nem kell és veszek egy G25 vagy G27-et.
2015. aug. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!