Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám a legolcsóbban...

Hogyan tudnám a legolcsóbban megoldani ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy GTX 960-at és előtte 750-em volt ezért az egyik monitort HDMI-n, a másikat VGA kábelen működtettem, de a 960-ban nincsen VGA csatlakozó, de van 1 HDMI, 3 DP, 1 DVI-D, 1 DVI-I. Hogyan tudnám a legolcsóbban megoldani, hogy tudjam a 2. monitort is működtetni, ha az 1. monitor a HDMI-n van? (a hangsúly a legolcsóbbon van)

2015. aug. 3. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Átalakító. Vagy ha a monitoron van másik csatlakozó is (Display Port, DVI-I, DVI-D), akkor egy új kábel.
2015. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy azon a monitoron nincsen egyik se, csak HDMI, meg VGA csatlakozó. Ezért kérdeztem meg, hogy melyik a legolcsóbb megoldás erre. PL.: A legolcsóbb csatlakozó.
2015. aug. 3. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
És a "fő monitornak" nincs dvi csatlakozása?
2015. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alaplapon sincs hdmi?
2015. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg 2 videokaris rendszer, ha megvan még a 750 és van 2 pcie csati... nem sliben gondolom.
2015. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fő monitoron nincs DVI, az alaplap nem működtet monitort, a 750-t eladtam
2015. aug. 3. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor dvi vga átalakító ? :)
2015. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tpeter ***** válasza:

Mint ahogy azt már többen mondták, vehetsz elég olcsón egy DVI-VGA adaptert, kb 500 Ft.

(pl: [link]

Az adapter egyik DVI végét bedugod a videókártya DVI csatlakozójába, az adapter másik végén levő VGA aljzatba pedig bedugod a monitorod VGA kábelét. Ez a legolcsóbb, és legegyszerűbb megoldás.

2015. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!